Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir'de CHP Heyeti İle Tokalaşmadı

28651 izlenme29 Ekim 2019
Reklamlar
Türkiye Cumhuriyeti'nin 96. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yurtta, KKTC'de ve yurt dışındaki temsilciliklerde törenler düzenleniyor. Her yıl olduğu gibi Ankara'daki törenlerin merkezi de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgâhı Anıtkabir'di. Erdoğan başkanlığındaki devlet erkanı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. Törene CHP lideri Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti lideri Akşener de katıldı. MHP'yi Celal Adan temsil etti.

ERDOĞAN, CHP HEYETİ İLE TOKALAŞMADI
Erdoğan'ın Anıtkabir'e gelişinde ise dikkat çeken bir olay yaşandı. Erdoğan, Anıtkabir'e gelişinde kendisini karşılayanların elini sıktı. Cumhurbaşkanı'nın; yüksek yargı temsilcileri, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve törene katılan kabine üyeleriyle tokalaştığı görüldü. Erdoğan'ın; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve CHP'li TBMM Başkanvekili Levent Gök'le ise tokalaşmadığı gözlendi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Herkesi İlgilendiriyor!. Artık Yasak. Cezası var Kanal İstanbul’a bir tepki de Şevval Sam’dan 30 büyükşehir ve Zonguldak'a giriş çıkış yasağı 15 gün süreyle uzatıldı Sonrası Asla Bunları Yapmayın!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İSTANBUL'DA METRODA ORTALIK KARIŞTI