Sesi Titredi, Öfkelendi Belli Etmedi 'Erkeksen Gel'

0 izlenme 06 Mayıs 2022
Reklamlar
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı televizyon programında sığınmacı sorunuyla ilgili açıklamalarda bulundu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı hedef aldı.

‘HAYVANDAN AŞAĞI’

Soylu, “Sessiz İstila diye bir filmle birlikte, ‘Suriyeliler Türkiye'yi istila edecekler, biz ülkemizde yaşayamayacak hale geleceğiz' gibi bir anlayış ortaya koymaya çalışıyorlar. Sokaktaki vatandaşı ürkütmeye çalışan bir süreci tetiklemeye çalışıyorlar. Bunların insanlıkla alakası yok. İslam'da bunlar için ‘hayvandan aşağı' deniyor. Bunlar böyle tipler” dedi.

‘İNSAN YERİNE KOYMAM, HAYSİYETSİZ ADAM’

Soylu, Özdağ için “Adam yerine koymam, kabul etmem. İnsan yerine koymam. Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur. Operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir. Haysiyetsiz adam” diyerek hakaret etti.

YANIT ÇOK SERT
Soylu’ya Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ'dan sert bir yanıt geldi. Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ şöyle dedi:

‘HAKARETLE CEVAP VERMEYECEĞİM’
* Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanlığı makamında böyle bir seviyenin oturmasını gerçekten ister mi bilmiyorum? Ben siyasi hayatım boyunca en sert eleştirileri yapmış olmama rağmen, hakkımda hakaret davası açılmış bir siyasetçi değilim. Bundan sonra da hakaretle cevap vermeyeceğim.

‘YARIN 11’DE BAKANLIĞIN ÖNÜNDEYİM, ERKEKSEN ORADA BEKLE’
* Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı sıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı'nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın İçişleri Bakanlığı'nın önünde bulacağım oğlum! O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros'un çocuğu. Saat 11:00'de. Erkeksen orada bekle.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bülent Arınç'tan büyük itiraf! "Milleti artık aldatamazsın" Asiye 19 yaşında hayatının baharında Hepsi gerçek oldu. İzleyenleri şaşkına çeviren sokak röportajı!