İstifa ettiği iddia edilen AK Partili belediye başkanından manidar paylaşım

19 izlenme 23 Ocak 2021
Reklamlar
AK Partili Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın partisinden istifa ettiği iddia edildi. Arı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda ise partiye dair herhangi bir ibare bulunmaması ve "Unutulacak Dünler" şarkısının yer alması istifa iddialarını kuvvetlendirdi.

Kulislerde AK Parti'den istifa ettiği konuşulan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

AK PARTİ LOGOSU VE BAYRAĞINA YER VERİLMEDİ
İddialara göre; Arı'dan partinin çizgisiyle uyuşmadığı için sağlık sorunlarını sebep göstererek istifa etmesi istendi. Gündeme bomba gibi düşen bu iddia sonrası Arı'nın da AK Parti'den istifa ederek görevine bağımsız olarak devam edeceği öne sürüldü.İstifa söylentileri sonrası gözlerin çevrildiği Rasim Arı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Halkla iç içe olduğu görüntülerden kısa kesitlerin yer aldığı videoyu resmi sosyal medya hesabından paylaşan Arı, videoda AK Parti logosu ve bayrağına yer vermedi.
Sesten hızlı jet SİHA 'larımız geliyor70 izlenme MHP’li başkandan AKP’nin önerisine sert yanıt: Bana kanunsuz iş yaptıramazsınız!28942 izlenme
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sayılar Döküldü 'Oyun Bitti' Akaryakıtta Büyük Zam Geliyor Mansur Yavaş: 30 milyar lira birilerinin cebine gittiğini açıkladı Dileriz Bahçeli'de Okur...