Ana Sayfa
29 Temmuz 2020 ( 34 izlenme )
Reklamlar

İLK DEFA AÇIKLANDI İŞTE O İL

Zonguldak’ın Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay, koronavirüs salgınında yeni vakalar arasında bebeklerin de olduğunu dile getirdi. Sokaklarda, parklarda maskesiz oyun oynayan çocukların olduğunu belirten Altay, tedbirlere uyulmasını isteyerek aktardı. Devrek Kaymakamı Ümit Altay, koronavirüs salgınıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada yaptı. Banka önlerinde birbirine çok yakın mesafede insanlar gördüğünü ifade eden Kaymakam, kurallara uyulmasını isteyerek önemle vurguladı.


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

 Vaka sayılarının her geçen gün hızla arttığını aktaran Altay, “Artık daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Vaka sayılarımız her geçen gün hızla artıyor, şu an yeni vaka sayılarında Zonguldak genelinde en fazla yeni pozitif vaka olan ilçeyiz. Maalesef yeni vakalar arasında 1 yaşından başlayan bebekler, çocuklar bile görülmeye başladı. Sokaklarda parklarda çocuklarınızın maskesiz olarak gece yarılarına kadar gezdiğini toplanıp oturduğunu görüyorum. İleriki günlerde daha sıkı tedbirlerle karşılaşmamak için lütfen tedbirlere uyalım.” diyerek bildirdi..

loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KADİR ŞEKER'İN İSTEĞİNİ CEZAEVİ KABUL ETTİ METROBÜS'TE İĞRENÇ OLAY YAŞANDI GENÇ KADIN POLİSE KOŞTU Cumhuriyetin ilanını hatırlayan Şükriye Nine: Atatürk konuşuyordu, Deniz Baykal'dan Kötü Haber Geldi