Galatasaray’ın Uruguaylı file bekçisi Muslera Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirdi

43946 izlenme 24 Mart 2020
Reklamlar
Koronavirüs nedeniyle sosyal medya hesabında sürekli liglerin ertelenmesi için tepki gösteren Uruguaylı, Galatasaray’ın kalecisi Muslera, liglerin ertelenmesiyle gittiği ülkesinde Sport 890’a konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirdi.

Muslera sözlerine şöyle başladı: “Bugün başkan yardımcımız ve hocamızın testleri pozitif çıktı. Bize çarşamba günü test yapılmıştı. 1-2 gün içerisinde sonuçlarını alacağız. İster istemez tedirginlik var ama Türkiye’deki durum şu anda İtalya’daki kadar kötü değil” dedi ve asıl sözlerini ekledi.

Ardından o çok tartışma yaratan şu sözleri söyledi: “Türkiye çok büyük bir nüfusa sahip ve bugünlerde 300 ila 350 arasında virüs vakası var. Cumhurbaşkanı Erdoğan dini hastalığın önüne koydu. Dualarla başa çıkabileceğini düşündü. İşlerin daha karmaşık hale gelmesine yol açtı” dedi.

Liglerin ertelenmesini istediğini dile getiren Muslera, Falcao ile beraber çalışmalar yaptık, kamuoyunu harekete getirmeye çalıştık dedi. Ve şunları ekledi: “Maçı iptal etmek ve ligi askıya almak için Falcao ile bir grup oluşturduk. Ancak bu Beşiktaş maçı sonrası mümkün oldu” dedikten sonra sözlerini noktaladı.
KILIÇDAROĞLUNA MECLİS SANSÜRÜ GELDİ1896 izlenme Saba Tümer’in pişmanlığı: ‘Elimden kaçtı, ondan çocuk yapardım!’321 izlenme
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetin ilanını hatırlayan Şükriye Nine: Atatürk konuşuyordu, Mansur Başkan Paylaştı 'Çok Konuşulacak' Temelin misafirlikte tuvaleti gelirse Kasım Süleymani'nin yerine geçen İsmail Kani'den ABD'ye tehdit