Ankara Soylu Özdağ 'Görüntüler Can Sıkıcı'

0 izlenme 06 Mayıs 2022
Reklamlar
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün İçişleri Bakanlığı'na gitmek üzere yola çıksa da yürüyüşü polis tarafından engellendi.

BU SABAH BAKANLIK ÖNÜNDE RANDEVU
Dün akşam Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabı üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya meydan okumuş ve “Süleyman, ben yarın saat 11.00'de tek başıma ve silahsız İçişleri Bakanlığı önünde olacağım. Zerre kadar cesaretin varsa beni şerefli Türk polisinin arkasına saklanmadan bakanlık kapısında bekle” diyerek hesaplaşmaya davet etmişti.

BASIN DAĞITILDI POLİS ENGELLEDİ
Bu sabah saat 10.00’de Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı önüne yürüdü. Yürüyüşü polisler tarafından engellendi. Burada bir basın açıklaması yapan Özdağ, Soylu’ya hitaben şunları söyledi:

‘GÖREVİN BİTTİĞİNDE TUTUKLANACAKSIN KARDEŞİM’
“İçişleri Bakanı Süleyman Soylu liderliğinde, Zafer Partisi’ne komplo kuruluyor. Dün Soylu’nun bana ve aileme yaptığı hakaret bu operasyonun işaret fişeğidir. Yemek yediğimi restoranlardan kredi kartı bilgilerimi toplatmadın mı? Senden korkan senin gibi olsun. Sen kriminal bir adamsın. Bu görevin bittiği zaman tutuklanacaksın kardeşim. “ diyerek tepkisini sürdürdü.

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Çok Üzücü Görüntüleri.. Yürümekte Zorluk Çekti.. İş Değişiyor 'İmza Anayasa Aykırı' "BİZ SALAK DEĞİLİZ SENİ İNDİRMEYİ BİLİRİZ" Meteoroloji açıkladı: İstanbul'a önce fırtına sonra kar geliyor